Hangi Durumlarda Çilingir Çağırmanız Gerekir ?

Neden Çilingir Çağırmak Gerekir?

Kardeşler çilingir kullanılan alanlarda bulunan tüm kilit sistemleri ile ilgili her türlü işlemi yapar. Çilingir hizmeti kapsamına her çeşit kilit sistemi, evlerde bulunan dış kapı, iç kapı, çelik kasa, şifreli kasa, araçlar ile her türlü kilitli yapı dahildir. Çilingirler günün her saatinde hizmet vermeye alışkındır. Çünkü insanların ne zaman kapıda kalacağı belli olmaz. Acil durumlarda 7/24 hizmet verirler. Çilingirler genel olarak evlerin dış kapılarındaki arıza için çağrılır.

Hangi Durumlarda Çilingir Çağırmanız Gerekir ?

Dış kapıda kalma en çok karşılaşılan şeydir. Genel olarak anahtarın üzerinde unutulup kapıya çıkıldığında kapının kendiliğinden kapanması ve benzeri olaylar için çilingir çağırılır. Bu durumda kilit mekanizması sağlam olduğu için hasar vermeden kurtarmak çok önemlidir. Bazen öyle bir durum hasıl olabilmekte ki inanın bir çilingir ücreti ne kadar olursa olsun farketmeksizin hemen aramak icap eder. Bunu o kadar çok yaşadığımız durumlar oluyor ki kesinlikle 3 e 5 e bakmadan anında müdahele etmek gerekmektedir.

Bu genel itibari ile evde küçük çocuğunuz olduğu zamanlardan tutunda evde canlı bir hayvan olması durumlarını da kapsamaktadır. Bazen küçük bir durum çok büyük felaketlere yol açabilmektedir. Gelin size de bu anınızda en hızlı acil çilingir hizmetini sunabilecek bir ekip olarak hizmet verelim.

0 Yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur