Çelik Kapı Açamama Sorununa Elveda

Çelik Kapı Açamama Sorununa Elveda

Çelik kapı kitlenmelerinde, geleneksel yöntemlere göre daha farklı bir teknik uygulanarak kilidinize ve kapınıza zarar vermeden sorununuzu en hızlı şekilde çözümlüyoruz. Sektörde 20. yılını deviren Kardeşler Çilingir, mevcut probleminizin maliyetini daha da arttırmadan kesin sonuçlarla sizlerin bir telefon uzağında.

Çelik Kapı Kilit Değiştirme Nedir? 

Çelik kapınız için en doğru kilidin seçiminde, meslekte 30 yılı devirmiş ustalarımızdan yardım alıyoruz. Her türlü model için uygun teçhizatla, anahtarı kaybolan çelik kapılar artık problem olmaktan çıkıyor. Yeni kilidi taktıktan sonra tekrar test ediyoruz ve en son sizlere anahtar teslimini yapıyoruz.

Çelik Kapı Kilit Değiştirme Pahalı mıdır? 

Ev ve ofis içi kapılara göre daha pahalı bir çilingirlik hizmetidir. Ancak, dijital sistemlere göre daha düşük fiyatlandırılır. Çelik kapı kilitleri ile ilgili aklınıza takılan her soruyu 7/24 çağrı merkezimize sorabilir ve fiyat alabilirsiniz. Neticesinde firma olarak çelik kapılarınıza hiç bir şekilde zarar vermeden çözüm üretmekteyiz. Firmamızın bütün çalışanları bu alanda uzman ve kaliteli işçilik yapmaktadır.

1 Yorum

Haziran 1, 2023 at 8:49 am

kapıumızı daha önce açan usta zarar verdi acaba onlara telefon açarak para talep etmeli miyim ?

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur