Bağcılar’da Korsan Çilingircilere Dikkat

Bağcılar’da Korsan Çilingircilere Dikkat etmeniz gerektiğini her yazımızda sizlere aktarmıştık. Bunun yanında son bir kere daha çilingir taleplerinizde neler yapmanız gerektiğini hatırlatmak istedik.

Öncelikle bu tip bir talebin ilk adımı olarak siz değerli müşterilerimizin Kapıda kaldığınız süreçlerde yaptığınız işlem olarak ilk adım kapınızın üst kısımlarında çilingirci sticker ı aramak olmaktadır. Veyahut yeni adetler içinde olan internetten hangi semtte bulunuyorsanız o bölge için çilingir arayışı olabilmektedir. Örnek olarak Bağcılar’ın Yenigün mahallesinde ikamet ediyorsanız hemen telefonunuza yenigün mahallesi en yakın çilingir gibi bir kelime yazarak arama yapabilmektesiniz ve ilk karşınıza çıkan çilingir reklamına tıklamaktasınız.

Görüldüğü üzere insan böylesi bir durumda suya düşen yılana sarılır mantığı ile acilen hareket etme iç güdüsünde olmakta. Bu da bir takım sorunları beraberinde getirebilmektedir. İşte dikkat etmeniz gereken ve kafanızdaki soru işaretleri kaldırmak için tek yapmanız gereken aradığınız firmaya bir takım sorular sormak olacaktır.

Soru 1 – Aradığınız kişiler gerçekden çilingir mi?

Soru 2 – Aradığınız kişilerin gerçek bir iş yeri varmı yada vergiye kayıtlımı ?

Soru 3 –  Aradığınız kişilerin anahtarcılar odasına kaydı mevcut mu ?

İşte 3 soru ile aramış olduğunuz çilingircinin gerçek bir çilingir olup olmadığını çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Son olarak ise aradığınız kişilerin bunlara bir cevabı olabilir bu yüzden karşınızdakinin korsan anahtarcı veya  korsan çilingir olup olmamasına dikkat etmeniz çok önemli! Sonuç olarak,

Ne yapmanız gerekli!; İnternetten yada stiker’dan aradığınız çilingir’e Anahtarcılar odasına kaydınız varmı diye sormanız kapıyı açmaya geldiği esnada çilingir kimlik kartını görmeniz gereklidir  (Anahtarcılar Odasının vermiş olduğu Çilingir Kimlik Kartı) Kapı açılacağı zaman Kapı açma tutanağı düzenlettiriniz.

İşte sonuç olarak da sizlere ilettiğimiz kriter e dikkat ettiğinizde hiç bir sorun yaşamadan kapınızı açtırabilir ve Bağcılar Çilingir ile alakalı kafanızda hiç bir soru işareti kalmadan sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bağcılar’da Korsan Çilingircilere Dikkat cümlemizdeki önemi  belirtir açıklamalı yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

0 Yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur